Energija sveikatai

7.00

Energija sveikatai. Tai senas projektas, kuriuo  pasidalinti paskatino mano artimieji. Transformuojanti energija įkraunama per atstumą, į švarų, nepažeistą A4 formato popieriaus lapą. Norimą lapo spalvą pasirinkite patys. Jūs tarp delnų laikote popieriaus lapą ar lapus, kuriuos norite įkrauti su Energija sveikatai.  Pakrautus lapus galite duoti kitiems pagal savo nuožiūrą.

Energija sveikatai į popieriaus lapą įkraunama su Teta Gydymo komanda. Kas yra Teta Gydymas: https://www.tetagydymas.eu/

Įkrauto lapo kontaktas su kūnu (per drabužius), transformuoja energijų disbalansą į sveikatą. Ant įkrauto lapo galima medituoti, laikyti pėdas, sėdėti, ant jo miegoti,  lapą galima dėti ant bet kurios kūno vietos, išskyrus viršugalvį. Lapą ant kūno galima laikyti kiek norisi, arba kol skausmas ar bloga savijauta pasikeis.
Įkrauta į popieriaus lapą Energija, kaip ir Teta Gydymo praktika yra saugi naudoti. Patartina kiekvienam  naudotis savo lapu. Įkrautas lapas veikia iki jo pažeidimo, todėl patartina jį laminuoti arba laikyti kietam aplankale.

Ant įkrauto lapo galima pakrauti vandenį, kosmetiką, laikyti kompiuterį ir pan.

Po užsakymo elektroniniu paštu sutarsime lapo ar lapų įkrovimo laiką. Jūs laikysite lapą tarp rankų, sutartu laiku, vieną minutę. Tam jokio papildomo kontakto nereikia.

Susisiekti su manim: jolastherapy@gmail.com

ATSILIEPIMAI -žiūrėti žemiau.

Būkite sveiki, Jolanta

Kategorija:

Aprašymas

  • Čia sveikatos tyrimas, kuris parodo: organų būsena kairėje  per pirmą tyrimą ir kokie įvyko pokyčiai po kelių minučių, kai buvo dar kartą pakartotas tyrimas, klientas antro tyrimo metu uždėjo kojų pėdas ant įkrauto popieriaus lapo. Ačiū Romai už atliktą tyrimą.

  • “Sesijos metu jaučiau energijos kontaktą. Naudojau du tvirtus lapus, kuriuos galėčiau vėliau įlaminuoti ir naudoti savigydai su šeimos nariais. Po to jutau kutenimą gerklėje, nuo kurio pradėjau kosėti – įdomu tai, jog šiuo metu kaip tik yra gerklės skausmas, sunku nuryti. Nuo gerklės čakros pradėjo išsivaikščioti energijos šiurpuliukai – sklido į kraštus, į visas puses. Galiausiai po trumpos, lapo įkrovimo, sesijos su Jolanta, uždėjau delnus 1 milimetro atstumu nuo lapo, jutau energetinį dilgčiojimą per visą delnų zoną. Tada pridėjau lapus virš gerklės ir tai pasireiškė giliu kvėpavimu per gerklę ir atodūsiais. Ačiū, Aurelija.
  • Atsigulus  laminuotą lapą su Energija sveikatai padėjau po klubais. Dešinėje kojos pėdoje ir vidinėje kojos dalyje pajutau gan didelius skausmus, bet nejudėjau. Atpažinau, kad tai 18-kos metų senumo, sužalotos kojos skausmai, kuriuos Energija sveikatai pradėjo transformuoti. Daug metų pamiršta kojos trauma, kai teko sodinti tūkstančius augalų akmeningoje Airijos žemėje, vėl priminė save. Energija sveikatai aktyviai, lyg verpetai, sukosi labiau pažeistoje kojoje, o po to abiejuose. Reikės tęsti kol Energija visiškai nurims. Ačiū Energijai. Jolanta
  • Po to, kai užvalgiau ir atsigėriau kavos, labai skaudėjo skrandį, uždėjau ant jo įkrautą lapą ir skausmas iškart dingo, nors negerumas skrandyje jautėsi ilgai. Tada išgėriau pusę stiklinės įkrauto ant lapo vandens ir viskas praėjo. 🙂
  • Paguliu ant lapo ir praeina nugaros skausmai. Norisi keltis ir kažką dirbti vėl. 85 m. Žemyna
  • Išoperuotos kojos pėdos kraujagyslės buvo sutrūkusios, pėda buvo mėlyna. O dabar atrodo žymiai geriau. Angelė