Negatyvo paleidimas MP3

15.00 8.00

Aktyvacija transformuoja neharmoningas energijas ir informacijas, kurios randa prieglobstį žmogaus erdvėje. Valosi prakeikimai, nužiūrėjimai, blogio palinkėjimai, pavydas, pyktis, neapykanta, magija, ligų energija ir informacija, parazitų, grybelių ir virusų informacija ir energija…Nukreipkite dėmesį į problemą, kartokite ką norite transformuoti. Aktyvacija vyksta taip pat genetiniame lygije.

Apie Tylos Aktyvacijas skaityti žemiau.

Kategorija:

Aprašymas

Pats efektingiausias būdas pasveikti-tai būti harmonijoje su dievu, kūrėju, savimi, viskuo kas yra. Mūmyse esantys įsitikinimai kuria mūsų realybę. Jei nežinote kokie įsitikinimai ir kokios priežastys kuria problemas -Tylos Aktyvacijos ateis į pagalbą ir padės transformuos jas.

Tylos Aktyvacijos tai “suprantančios“, savarankiškai veikiančios energijos. Jos kiekvieną žmogų veikia skirtingai. Jos veikia ten kur tuo metu labiausiai reikia transformuoti neigiamas energijas, informacijas, blokus.

Tylos Aktyvacijoms aš naudoju Teta Gydymo meditaciją, komandą ir kitas gydančias technikas.. Žmogus kuris daro Tylos Aktyvacijas yra tik kanalas per kurį gydanti visatos energija perduoda transformuojančią energiją, jam nėra būtina  kalbėti, energija veikia savarankiškai.

Tylos Aktyvacijų galimybės yra neribotos, jos gali būti naudojamos visuose gyvenimo situacijose- gerinant kūną, dvasią, protą, santykius, situacijas…

Tylos Aktyvacijos iš mūsų pasąmonės išlaisvina šimtus įsitikinimų, baimių, įžadų, pažadų, kontraktų, įsipareigojimų, įspaudų… Jos veikia šiuose būties lygiuose (https://www.tetagydymas.eu/teta-gydymas/pilnas-straipsnis/): šiame gyvenime, praėjusiuose gyvenimuose, genetiniame lygyje (proseneliai), sielos lygyje, išlaisvina neharmoningus įsitikinimus iš  kolektyvinės monės. Taip pat aktyvuoja mūsų DNR ir Šventąją geometriją.

Po Tylos Aktyvacijų mes galime jausti nuovargį ar poreikį nusnūsti. Kelių valandų, dienų, savaičių bėgyje Tylos Aktyvacijos pradeda integruotis ir į paviršių gali iškilti mumyse esantys jausmai, išgyvenimai, įsitikinimai, įvairios emocijos- liūdesys, pyktis, apmaudas …

Kartais po Tylos Aktyvacijų galime jausti kaip valosi mūsų kūnas, tai gali pasireikšti kaip peršalimo ar gripo simptomai. Taip mūsų kūnas apsivalo nuo susikaupusių toksinų. Pageidautina gerti daugiau vandens.

Kad Aktyvacija susiaktyvintų ir veiktų savarankiškai-dienas, savaites, mėnesius, ją reikia paklausyti keletą kartų-kiekvienam žmogui skirtingai, pagal jo problemą. Gali būti, kad kuo daugiau klausai Tylos Aktyvacijos tuo gilesni sluoksniai atsiveria ir pojūčiai klausantis stiprėja.

Po Tylos Aktyvacijų yra labai svarbu įsižeminti. Reikia įsivaizduoti kaip energija iš žemės centro eina į viršų ir pripildo kiekvieną kūno ląstelę, galite įsižeminti jums žinomais būdais.

GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA klausytis Tylos Aktyvacijų  vairuojant bet kokį transportą. Tylos Aktyvacijas patartina klausytis per ausines.

Nerekomenduojama Tylos Aktyvacijas daryti mažiems vaikams, besilaukiančioms moterims, nestabilios psichikos žmoniems ir tiems  kurie neduoda tam sutikimo.

Tylos Aktyvacijas patartina klausytis per ausines.

Informacija:  jolastherapy@gmail.com