Kursų atsiliepimai 2017-11-16T10:27:16+00:00

Sunku net įsivaizduoti, kokių įvairių neharmoningų įsitikinimų ir baimių, blokuojančių kelią į sėkmę, gali turėti žmogus ir kaip jam gali tiesiog trūkti sugebėjimo jaustis būti sėkmingu ir to siekti. Kurso metu gavome begalę įvairių aktyvacijų, padėsiančių mūsų kelyje į sėkmę ir klestėjimą. Belieka sulaukti, kol jos realizuosis tikrame gyvenime :)Geros kloties,Linas

Dėkoju Jolantai už Bazinius ir Klestėjimo kursus, jos kūrybiškumą ir energiją, gerą jumoro jausmą. TAI TIKRAI VEIKIA ! Kursų metu ir po jų pajaučiau gyvenimo pilnatvę, Kūrėjo meilę, „susibalansavau“, šį jausmą iš tikro sunku apibūdinti žodžiais, tu tiesiog jauti ir žinai ir net aplinkiniai žmonės, tai akivaizdžiai pajuto :). Dėkoju Jolanta, kad esi. Sėkmės Tau. Dovilė

Per visas aktyvacijas vyko širdies saulės rezginio srityje “jaudulys“, per kai kurias meditacijas jaučiau šokinėjantį skausmą: tai ranką, tai dantį. Beveik visada per meditacijas trukčiojo lūpa, nors šiaip gyvenime taip nebūna. Per kasinėjimą, atkasiau žmogų, kuris blokuoja. Nustebino. Buvo naudinga. Ačiū.

Kursas stiprus ir intensyvus. Labiausiai jaučiau manifestacijos meditaciją. Ačiū. Vilma

Labai patiko kursas, labai daug geros teigiamos energijos. Mokytoja Jolanta-gėrio, meilės ir pozityvumo įsikūnijimas. Rekomenduoju visiems. Įvyko daug pasikeitimų energetinėj erdvėj, transformacijų. Net neabejoju, kad viskas jau pradeda pildytis fiziniam lygmeny. Dėkinga už pasikeitimus, pozityvią energiją. Sėkmės Mokytojai. Neringa

Kursas patiko, buvo labai įdomu. Meditacijos buvo stiprios, labai jautėsi energijos. Viskas, kaip visada, patiko, nieko nekeisčiau. Ačiū jums labai.

Kursas buvo naudingas: išsigrynino veikiančios programos/modeliai, trikdantys klestėjimo tėkmei. Fizinis kūnas palengvėjo, nusiėmė našta nuo pečių, taip pat bendra fizinė sveikata pagerėjo. Subtiliame lygmenyje buvo juntamos stiprios vibracijos (iki kūno virpesių), atsirado aiškumas/konkretumas mintyse, siekiuose.

Klestėjimo kursas labai naudingas. Įrašėme daug jausmų, patikrinome labai daug programų. Po meditacijų kūnas palengvėjo, visi pojūčiai labai paaštrėjo. Atėjo labai daug supratimo apie klestėjimą.

Klestėjimo kursų metu ypatingą įspūdį paliko mokytojos kūrybingumas, informacijos sugretinimas su gyvenimu, praktiški patarimai, nuo kurių prasidėjo kursas.
Po dviejų dienų klestėjimo kurso pradėjo ateiti įvairiausios mintys, kaip pateikti, nors ir pačius mažiausius, talentus. Atsirado įkvėpimas ir noras be baimės imti išreikšti save, išmokau lanksčiai prisitaikyti esamoje padėtyje. Jaučiuosi pilna pasitikėjimo, energijos, noro veikti. Su meile ir pagarba, ačiū.

          Aurelija