Pilnas straipsnis 2017-09-09T07:40:57+00:00

Kaip veikia Teta Gydymas ?

Teta Gydymo metu yra sąmoningai keičiamas smegenų spinduliuojamas dažnis ir amplitudė. Taip įeinama į “aktyvaus intelekto“ būseną, kurios metu yra translioujama ketinimų formulė, stebima “smegenyse” vykstančios spontaniškos transformacijos (jas vykdo Viso Kas Yra Kūrejas). Pasikeitimai vyksta visuose keturiuose įsitikinimų lygiuose ir DNR .

Teta Gydymas – tai tarsi tabletė, kurią išgėrus žmogus pasveiksta. Jei žmoguje yra susikaupę daug neigiamų emocijų (pykčio, kitų kaltinimo, baimės, kaltės jausmo, nenoro prisiimti atsakomybę, vengimo keistis, aukos pozicija ir t.t.), pasveikimas gali būti užblokuotas .

Jeigu mes nesipriešiname išgijimui, neblokuojame jo savo įsitikinimais, neigiamomis programomis, tada įmanomas momentinis išgijimas – per kelias sekundes.

Valymas nuo blokuojančių energijų, giluminių blokuojančių programų yra daromas atliekant tam tikrą procesą, kuris vadinasi “kasimu”. Teta gydytojas, žinodamas kliento problemą, užduoda klausimą po klausimo, kol prieina iki pagrindinės šakninės prieažasties, sukūrusios kliento ligą ar kitą bėdą. Taigi, Teta išgijimas – tai darbas su savimi, savo savybių, charakterio keitimas. Kiekvieno seanco metu dirbant su savimi, mes turime TĄ išgijimo galimybę, kuriai esame pasiruošę.

Teta Gydymas, tai ne tik fizinio kūno gydymas, bet ir harmoningų santykių kūrimas, finansinių problemų sprendimas, savo antrosios puselės suradimas ir t.t. Tai nesibaigiantis žmogaus keitimasis ir tobulėjimas, vedantis mus į harmoniją su Kūrėju.

Mūsų įsitikinimai yra saugomi keturiuose lygiuose:

BAZINIS LYGIS

Šiame lygyje įsitikinimai ir mintys yra užprogramuotos mūsų pasąmonėje vaikystės metu (nuo 0 iki 7 metų) . Jei mums sakė, kad

“Tu to nenusipelnei!“, pasąmonė taip ir buvo užprogramuota, kad “Tu to nenusipelnei!”. Vėliau užaugę stebimės, kodėl mūsų gyvenime vien nepritekliai ar meilės stoka. Mes tai vadiname bloga sėkme, bet iš tikrųjų tai tik mūsų pasąmoninės programos, likę iš vaikystės.

Pagrindiniame lygyje mūsų įsitikinimai randasi mūsų proto-emocijų kūne.

Pasąmonė yra tarsi magnetafonas, įrašantis visas mūsų programas. Teta gydytojas lyg paspausdamas mygtuką ištrina senas, mums nepalankias programas, ir įrašo naujas.

GENETINIS LYGIS

Genetiniame lygyje mūsų įsistikinimai yra likę iš mūsų prosenelių, tėvų, ir mes juos gauname su genais. Taip pat jie gali atsirasti musų genuose jau šiame gyvenime.

Pavyzdžiui, jeigu mūsų seneliai ar tėvai manė, kad turėti turtus yra pavojinga (pvz. gali būti išvežti į Sibirą ), tai jums gali būti sunku užgyventi turtus ar pakankamai uždirbti pinigų.

Genetinio lygio programos yra energijos pavidale morfogenetiniame lauke aplink mūsų DNR.

Teta gydytojas pakeis mūsų genetinius isitikinimus DNR lygyje.

ISTORINIS LYGIS

Istorinis lygmuo saugo informaciją apie žmogaus praėjusius gyvenimus bei jo gilią genetinę atmintį ar kolektyvines patirtis, atsineštas į dabartį.

Tai gali būti teigiamos ir neigiamos patirtys iš tūkstančių praeties gyvenimų. Pavyzdžiui, jei

praeitame gyvenime jūs buvote vienuoliu, jums gali būti sunku save išreikšti šiame gyvenime, nes praeityje gyven

Teta gydytojas istoriniame lygmenyje negali panaikinti ar pakeisti įsitikinimų, bet jis juos užbaigia.ote atsiskyręs ir negalėjote atvirai bendrauti.

Istorinio lygio atsiminimai randasi mūsų auroje.

SIELOS LYGIS

Sielos lygis – tai mūsų esmė, kas ir kokie mes esame.

Pavyzdziui, širdgėla ir liūdesys gali persiduoti mūsų sielai. Tada Teta gydytojas panaikins liūdesio programą sielos lygyje.Mūsų sielos vis dar mokosi ir gali būti nukreiptos bet kuria kita kryptimi. Jei mes turime kažkokią programą keliuose lygiuose, tai gali labai įtakoti mūsų sielą.

Sielos lygio procesai vyksta širdies čakroje.