Tylos Aktyvacijos 2020-02-17T18:19:08+00:00

Sveiki atvykę į Tylos Aktyvacijų puslapį. Linkiu pajausti gyvos, tylios, aktyvacijos dvelksmą ir  apsimokinti Tylos Aktyvacijų  🙂

TRUMPAI

Tylos Aktyvacijos-tai savarankiškai veikiančios energijos, kurios transformuoja negatyvias energijas, informacijas, įsitikinimus… mūsų sitemoje. Klausant ar darant Tylos Aktyvacijas jūs galite matyti, kad jūsų negatyvios programos nebeveikia. Aktyvacijos daro „kasimo“ darbą geriausiu būdu.

DAUGIAU

Pats efektingiausias būdas pasveikti-tai būti harmonijoje su dievu, kūrėju, savimi, viskuo kas yra. Mūmyse esantys įsitikinimai kuria mūsų realybę. Jei nežinote kokie įsitikinimai ir kokios priežastys kuria problemas -Tylos Aktyvacijos ateis į pagalbą ir savarankiškai transformuos jas.

Tylos Aktyvacijos tai “suprantančios“, savarankiškai veikiančios energijos. Jos kiekvieną žmogų veikia skirtingai. Jos veikia ten kur tuo metu labiausiai reikia transformuoti neigiamas energijas, informacijas, blokus.

Tylos Aktyvacijoms aš naudoju Teta Gydymo meditaciją, komandą ir kitas gydančias technikas, todėl Tylos Aktyvacijų nevadinu Teta Gydymu. Žmogus kuris daro Tylos Aktyvacijas yra tik kanalas per kurį gydanti visatos energija perduoda transformuojančią energiją, jam nėra būtina  kalbėti, energija veikia savarankiškai. Aktyvacijas galima būtų pavadinti tylos, sąmonės, meilės, esaties, būties … aktyvacijomis.

Tylos Aktyvacijų galimybės yra neribotos, jos gali būti naudojamos visuose gyvenimo situacijose- gerinant kūną, dvasią, protą, santykius, situacijas…

Tylos Aktyvacijos iš mūsų pasąmonės išlaisvina šimtus įsitikinimų, baimių, įžadų, pažadų, kontraktų, įsipareigojimų, įspaudų… Jos veikia šiuose būties lygiuose (https://www.tetagydymas.eu/teta-gydymas/pilnas-straipsnis/): šiame gyvenime, praėjusiuose gyvenimuose, genetiniame lygyje (proseneliai), sielos lygyje, išlaisvina neharmoningus įsitikinimus iš  kolektyvinės monės. Taip pat aktyvuoja mūsų DNR ir Šventąją geometriją.

Po Tylos Aktyvacijų mes galime jausti nuovargį ar poreikį nusnūsti. Kelių valandų, dienų, savaičių bėgyje Tylos Aktyvacijos pradeda integruotis ir į paviršių gali iškilti mumyse esantys jausmai, išgyvenimai, įsitikinimai, įvairios emocijos- liūdesys, pyktis, apmaudas …

Kartais po Tylos Aktyvacijų galime jausti kaip valosi mūsų kūnas, tai gali pasireikšti kaip peršalimo ar gripo simptomai. Taip mūsų kūnas apsivalo nuo susikaupusių toksinų. Pageidautina gerti daugiau vandens.

Kad Aktyvacija susiaktyvintų ir veiktų savarankiškai-dienas, savaites, mėnesius, ją reikia paklausyti keletą kartų-kiekvienam žmogui skirtingai, pagal jo problemą. Gali būti, kad kuo daugiau klausai Tylos Aktyvacijos tuo gilesni sluoksniai atsiveria ir pojūčiai klausantis stiprėja.

Po Tylos Aktyvacijų yra labai svarbu įsižeminti. Reikia įsivaizduoti kaip energija iš žemės centro eina į viršų ir pripildo kiekvieną kūno ląstelę, galite įsižeminti jums žinomais būdais.

GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA klausytis Tylos Aktyvacijų  vairuojant bet kokį transportą.

Nerekomenduojama Tylos Aktyvacijas daryti mažiems vaikams, besilaukiančioms moterims, nestabilios psichikos žmoniems ir tiems  kurie neduoda tam sutikimo.

Tylos Aktyvacijas patartina klausytis per ausines. Aktyvacijų metu aš tyliu arba kalbu-viskas vyksta spontaniškai be jokių pasiruošimų. Aktyvacijas  klausomės užsimerkę ,sėdint ar atsigulus. Dėmesys dabartiniame momente, sąmoningai stebime save, galite mintyse kartoti žodžius ar trumpas frazes : aš paleidžiu pyktį… ligą…skausmą…Kartais aktyvacijų poveikis yra stipriai jaučiamas, nevertėtų nuogąstauti tiesiog sulėtinam klausymosi tempą, aktyvacijos pakenkti negali. Prieš  klausant aktyvaciją mes galime išreišti mintyse ketinimą kokiu tempu norime gauti transformaciją: greitai, vidutiniškai ar lėtai.

Visais klausymais kreiptis elektroniniu paštu:  jolastherapy@gmail.com

Laimės ir Sveikatos visiems,

Su meile, Jolanta

Atsiliepimai
0
Text
0
Text